Rezidenční byty

Rezidenční byty

Od okamžiku, kdy vejdete do objektu a zavřou se za vámi bezpečnostní dveře, ocitnete se ve světě elegance, klidu a bezpečí. Vstup bude chráněn bezpečnostním systémem, který zajistí, že se do domu nedostane nikdo cizí. Zajímavou kompozicí jednotlivých pater vznikne privátní zelený vnitroblok. Své auto si budete moci pohodlně zaparkovat v podzemní garáži a poté vyjet výtahem přímo k bytu. Dostatek úložných prostor zajistí vlastní sklep. Hlavní vstup do domu bude z klidnější Hlaváčkovy ulice.

Ranní káva doma na terase, v zelené lodžii nebo v některé z blízkých kaváren a hospůdek. Aktivní odpočinek v parku, posezení s přáteli i bohatý noční život. To vše bez nutnosti kamkoliv cestovat. A pokud vás ruch města omrzí, jak mávnutím kouzelného proutku se ocitnete v klidném, bezpečném přístavu svého nového bytu.


Volné byty k pronájmu

Nabízíme k pronájmu několik plně vybavených bytů o dispozicích 1kk a 3kk. Pro bližší informace o aktuální dostupnosti bytů nás prosím kontaktujte.


Byty a apartmány Rezidence Prachnerova


Technická schémata pater, garáží a sklepůStartujeme nové projekty. Buďte u toho s námi!

Přinášíme projekty do této doby. Doby, kterou charakterizují rostoucí náklady za energie a vysoké výdaje na chod domácností. Díky moderním technologiím a chytrému využití energie budou mít chystané projekty téměř nulovou spotřebu. A to vše při zachování vysokého standardu bydlení. Buďte u toho s námi a vybírejte mezi prvními!

Více o Nových projektech

Chcete více informací?
Kontaktujte nás