Rezidence Prachnerova - zdravé bydlení evropské kvality

Rezidence Prachnerova - zdravé bydlení evropské kvality

Projekt tvoří jeden architektonicky i materiálově zajímavý bytový dům, jenž v sobě ukrývá pestrou skladbu bytů. V prvních čtyřech podlažích převládají menší ale dobře dispozičně řešené byty. V horních patrech se byty stávají členitějšími. V osmém nejvyšším podlaží se nachází velkoryse řešené mezonety s rozlehlými terasami a unikátními výhledy do přírodního parku Košíře-Motol a okolí. Každý byt má svoji lodžii.

Fasáda domu je navržena v šedém elegantním odstínu, je zajímavě členěná a z části zaoblená. Výrazným prvkem pak jsou posuvné panely na lodžiích, které umožňují rezidentům regulovat sluneční osvit. Optická integrita s fasádou tvoří celek, který nikdy není definitivní a je neustále v drobném pohybu. To dodává obyvatelům dobrý pocit, že dům je stále jiný, nový, plný života. V přízemní části domu vzniknou moderní obchodní prostory, jejichž cílem bude v první řadě zkvalitnit život novým rezidentům. Z hlediska nabídky je projekt připraven splnit požadavky na investiční bydlení za rozumnou cenu i pro rodinné bydlení pro náročnou klientelu.


Volné byty k pronájmu

Nabízíme k pronájmu několik plně vybavených bytů o dispozicích 1kk a 3kk. Pro bližší informace o aktuální dostupnosti bytů nás prosím kontaktujte.Startujeme nové projekty. Buďte u toho s námi!

Přinášíme projekty do této doby. Doby, kterou charakterizují rostoucí náklady za energie a vysoké výdaje na chod domácností. Díky moderním technologiím a chytrému využití energie budou mít chystané projekty téměř nulovou spotřebu. A to vše při zachování vysokého standardu bydlení. Buďte u toho s námi a vybírejte mezi prvními!

Více o Nových projektech

Chcete více informací?
Kontaktujte nás