Rezidence Prachnerova - zdravé bydlení evropské kvality

Rezidence Prachnerova - zdravé bydlení evropské kvality

Projekt tvoří jeden architektonicky i materiálově zajímavý bytový dům, jenž v sobě ukrývá pestrou skladbu bytů. V prvních čtyřech podlažích převládají menší ale dobře dispozičně řešené byty. V horních patrech se byty stávají členitějšími. V osmém nejvyšším podlaží se nachází velkoryse řešené mezonety s rozlehlými terasami a unikátními výhledy do přírodního parku Košíře-Motol a okolí. Každý byt má svoji lodžii.

Fasáda domu je navržena v šedém elegantním odstínu, je zajímavě členěná a z části zaoblená. Výrazným prvkem pak jsou posuvné panely na lodžiích, které umožňují rezidentům regulovat sluneční osvit. Optická integrita s fasádou tvoří celek, který nikdy není definitivní a je neustále v drobném pohybu. To dodává obyvatelům dobrý pocit, že dům je stále jiný, nový, plný života. V přízemní části domu vzniknou moderní obchodní prostory, jejichž cílem bude v první řadě zkvalitnit život novým rezidentům. Z hlediska nabídky je projekt připraven splnit požadavky na investiční bydlení za rozumnou cenu i pro rodinné bydlení pro náročnou klientelu.


Volné byty k pronájmu

Nabízíme k pronájmu několik plně vybavených bytů o dispozicích 1kk a 3kk. Pro bližší informace o aktuální dostupnosti bytů nás prosím kontaktujte.Startujeme nový projekt v centru Prahy

Prodej bytů právě zahájen!

Pořiďte si kvalitní byt v srdci pražského Smíchova. Výstavba domu MyMozart proběhne v jedné etapě, ve které vznikne 152 plně vybavených bytů o velikosti 1kk a 2kk připravených k okamžitému nastěhování. Nečekejte, nabídka se úží.

Více o MyMozart

Chcete více informací?
Kontaktujte nás