Rezidence Prachnerova – zdravé bydlení evropské kvality

Rezidence Prachnerova – zdravé bydlení evropské kvality

Investor: IP Polná s.r.o. divize Invest
Architekt: A.LT ARCHITEKTI v.o.s.

I v centru Prahy se dá dýchat zdravý vzduch a zdravě bydlet. To jsou hlavní znaky nového ambiciózního projektu, který vzniká v atraktivní, dynamicky se rozvíjející lokalitě Smíchov-Košíře, přesněji řečeno v jedné z posledních proluk v ulici Vrchlického. V objektu bude instalován unikátní systém rekuperace vzduchu s filtry druhé generace. Ten zajistí mimořádně čisté ovzduší. Každý byt bude mít vlastní živou lodžii s možností využití třeba na minizahrádku. Hlavním charakterem budoucí zástavby je osobitá architektura a zajímavá a pečlivě laděná dispozice jednotlivých bytů, díky které má každý klient možnost najít si bydlení plně odpovídající svému životnímu stylu. Dům respektuje stávající zástavbu a krajinný ráz lokality, zároveň však splňuje požadavky na současné moderní bydlení.

Výstavba proběhne v jedné etapě, ve které vznikne 118 bytů a bytových ateliérů v kategorii 1kk až 4kk. V nejvyšším podlaží se budou nacházet byty a mezonety s rozlehlými terasami a krásným výhledem do přírodního parku Košíře-Motol. Ve spodní části objektu vzniknou moderní komerční prostory.


V rámci výstavby bude postaven jeden moderní bytový dům o výšce 8 NP špičkové stavební kvality.

Parking bude zajištěn podzemními garážemi.
Předpokládaný termín zahájení stavby: červenec 2017
Termín dokončení: podzim 2019
Skladba bytů: 1kk – 4kk
Celkový počet bytů: 118
Garážové stání do: 300 tis. Kč bez DPH


Vaše bezpečná oáza

Od okamžiku, kdy vejdete do objektu a zavřou se za vámi bezpečnostní dveře, ocitnete se ve světě elegance, klidu a bezpečí. Vstup bude chráněn bezpečnostním systémem, který zajistí, že se do domu nedostane nikdo cizí. Zajímavou kompozicí jednotlivých pater vznikne privátní zelený vnitroblok. Své auto si budete moci pohodlně zaparkovat v podzemní garáži a poté vyjet výtahem přímo k bytu. Dostatek úložných prostor zajistí vlastní sklep. Hlavní vstup do domu bude z klidnější Hlaváčkovy ulice.

Záleží nám i na krásných detailech. U vchodových dveří do objektu budou instalována zvonková tabla, domácí telefon a elektrický vrátný, ovládaný také z jednotlivých bytů. Vstupní bytové dveře budou s bezpečnostním kováním. Vnitřní bytové dveře plné nebo prosklené budou osazeny do obložkových zárubní. Součástí je bohatá nabídka kvalitních zařizovacích předmětů (podlahy, dveře, sanita, obklady).


10 důvodů pro Rezidenci Prachnerova

Rezidence Prachnerova
  • 1. Centrální lokalita s velkou budoucností – Centrum Smíchov 4 min, Václavské náměstí 20 min
  • 2. Kvalitní investice – vysoká poptávka po vlastnickém i nájemním bydlení v lokalitě
  • 3. Špičková infrastruktura a kvalitní občanská vybavenost
  • 4. Školy, školky a zdravotnická zařízení v docházkové vzdálenosti
  • 5. Bohaté kulturní a sportovní příležitosti
  • 6. Důraz na bezpečí a komfort rezidentů - každý byt má svojí vlastní lodžii
  • 7. Zdravé bydlení – centrální rekuperace vzduchu
  • 8. Výhodné financování – cena peněz je nyní na historicky nejvýhodnější hladině
  • 9. Bohatá nabídka standardního vybavení a možnost klientských úprav
  • 10. Vysoká kvalita českého developera za rozumnou cenu

Představte si...

Ranní káva doma na terase, v zelené lodžii nebo v některé z blízkých kaváren a hospůdek. Aktivní odpočinek v parku, posezení s přáteli i bohatý noční život. To vše bez nutnosti kamkoliv cestovat. A pokud vás ruch města omrzí, jak mávnutím kouzelného proutku se ocitnete v klidném, bezpečném přístavu svého nového bytu.

Chcete více informací?
Kontaktujte nás