Rezidence Prachnerova - místo pro Vaše podnikání

Rezidence Prachnerova - místo pro Vaše podnikání

V naší nové rezidenci jsme připravili hned dvě poschodí pro komerční prostory. První nadzemní podlaží je navrženo velmi účelně a přitom exklusivně. Vznikne zde moderní obchodní prostor určený pro prodejnu potravin, jehož cílem bude v první řadě zkvalitnit život novým rezidentům. Přehledný a velkorysý vstup je situován směrem od Plzeňské ulice, tedy od zastávky tramvaje. Docházková vzdálenost je do jedné minuty!

Komerční prostory

Druhé nadzemní podlaží je připraveno jako investiční celek s variabilním využitím dle potřeb klienta. V půdorysu je představen koncept moderního firemního prostoru s open work space prvky. Umožňuje také vstup do vnitřního zeleného traktu budovy pro odpočinek a relaxaci. V podzemních parkovacích poschodích je dostatek rezervovaných míst na stání, která umožňují komfort pro případné klienty.

Obě poschodí jsou dostatečně prosvětlena. Velká pozornost byla věnována zastínění druhého nadzemního podlaží. Tento prostor a celá budova plně uspokojí i nejnáročnější klienty a zaměstnavatele, a společně s vícestupňovou rekuperací vzduchu v bytových jednotkách zajistí mimořádně zdravé a kvalitní prostředí v centru Prahy.

Aktuálně není v nabídce žádný komerční prostor.


Technická schémata komerčních prostor

Chcete více informací?
Kontaktujte nás